Vragen over het leven? Doe Alpha!

In Haarlem en omgeving worden op verschillende plaatsen Alpha Cursussen gegeven. Hieronder vind je de startdata en contactgegevens. Neem geheel vrijblijvend contact op met de vermelde persoon voor meer informatie.

 

Startdatum Tijdstip Waar Contactpersoon Telefoon e-mail
Youth Alpha op zondag 18:00 Centrum (Youth Alpha) Martine van Veelen 06 24824718 martine@gelovenindestad.nl
Vrijdag 13-09-2019 18:00 Haarlem Schalkwijk Christel Roodenburg 06 49246891 jesaja1@kpnplanet.nl
Maandag 16-09-2019 18.30 Haarlem Noord Suzanne Leguit 06 11739488 suzanneleguit@hotmail.com
Dinsdag 24-09-2019 n.n.b. Haarlem Noord (Cronjé) Frans Blok 06 43858253 specialmade.eve@gmail.com
Woensdag 25-09-2019 18:30 Haarlem West (Pelgrimkerk) Sicco Zijlstra 023 5473635 siccozijlstra@pelgrimkerk.nl
September 2019 18:30 Haarlem Centrum - Business Alpha Wilbert Philippo 06 44884115 wilbert@infotrade.nl
September 2019 18:30 Haarlem West / Centrum (Zijlweg) Fulco Dommerholt 023 7518947 fulcoenjeanine@hotmail.com
September 2019 n.n.b. Haarlem West / Centrum (Zijlweg) n.n.b. n.v.t. life@meetingplaceic.com
September 2019 19.00 Haarlem centrum (Youth Alpha) Arjo Barth 06 27045117 arjo.barth@gmail.com
September 2019 n.n.b. Haarlem Noord Freek Kruijff 06 38111441 nfkruijff@gmail.com
September 2019 n.n.b. Centrum 'Overdag Alpha' Jan Mudde 023 5313664 jan.mudde58@gmail.com
September 2019 n.n.b. Haarlem Centrum Auke te loo alpha@reconnect.cc

Wil je opgeven voor een Alpha Cursus of wil je gewoon wat meer informatie? Stel hieronder je vraag, zet eventueel je telefoonnummer in het bericht en wij nemen geheel vrijblijvend contact met je op! Je kunt ook even bellen met Hans Luttik: 06 42200924